Čekejte prosím...

Mezinárodní zkoušky - ECL

Mezinárodně uznávaná jazyková zkouška z německého jazyka ECL -  European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages, která je jakýmsi jednotným systémem jazykových zkoušek v členských státech EU, je určena všem, kteří se učí německy a jejichž mateřským jazykem není němčina. Jsou uznávány univerzitami a zaměstnavateli v rámci EU. Mohou být vstupní bránou k vyššímu vzdělání i lepším pracovním příležitostem a zvýšit možnost cestování. 

Zkouška má dvě části - ústní a písemnou. Testují všechny 4 základní jazykové dovednosti – čtení, poslech, mluvení a psaní i praktickou znalost gramatiky a slovní zásoby. Úrovně jednotlivých zkoušek vycházejí ze Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR) – Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) a zkoušku je možné vykonat v kompletním spektru 4 úrovní náročnosti A2 - C1. Zkušební testy si můžete projít na oficiálních stránkách ECL.

Každoročně zkoušky ECL skládají uchazeči v testovacích centrech po celém světě. V České republice je možné zkoušku absolvovat v Praze, Ostravě, Olomouci, a Českých Budějovicích v příslušných zkouškových centrechCenu zkoušky z němčiny si určuje příslušné testovací centrum a v ČR se pohybuje se kolem 3000 Kč. Všichni, kteří danou zkoušku absolvují úspěšně, obdrží certifikát, který je zasílán příslušnému zkouškovému centru. Výhodou je, že certifikát má neomezenou platnost.


ECL (A2) - mírně pokročilý

ECL (B1) - nižší středně pokročilý

ECL (B2) - vyšší středně pokročilý

ECL (C1) - pokročilý

Mezinárodně uznávané diplomy ze zkoušky z obecné španělštiny ECL jsou uznávány v profesní i akademické sféře, veřejnými institucemi i orgány státní správy. Mají prestiž a uznání i mezinárodně mezi soukromými společnostmi, obchodními komorami a veřejnými soukromými vzdělávacími institucemi, kde se španělština používá.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky! 


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz němčiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVA & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

deu-olomouc@email.cz

FACEBOOK