Čekejte prosím...

Materiály - Všeobecná němčina - Allgemeines Deutsch

Menschen A1 - Hueber Verlag
Menschen A1

Menchen A1 je německý kurz pro úplné začátečníky jakéhokoli věku nebo pro ty, kteří se už v minulosti trochu němčině věnovali a zvládli ji na minimální úrovni, ale mají zájem zopakovat si  základy předtím, než se posunou o kousek dál. Učebnice je navržena tak, aby naučila studenty, jak používat základní gramatické jevy a slovní zásobu. Jazyk je představován postupně a v logických souvislostech s použitím vhodných textů. Každá lekce obsahuje uvedení tématu, prezentaci a procvičení nového učiva formou mluvení, čtení, poslechu a psaní. Jednotlivé lekce zahrnují témata pozdravení; údaje o osobě, povolání; rodina; nakupování, nábytek; předměty, výrobky; kancelář; volný čas; jídlo, pozvání domů; cestování, dopravní prostředky; denní režim; svátky, slavnosti, akce; ve druhém díle popis cesty; bydlení; ve městě; termíny; plány a přání; zdraví a nemoc; vzhled a charakter; v domácnosti; pravidla; oblečení; počasí; svátky a oslavy.


Vstupní úroveň němčiny: A0

Menschen A2 - Hueber Verlag
Menschen A2

Menschen A2 je kurz, který je zaměřen na mírně pokročilé studenty, kteří mají zájem navázat na předchozí úroveň všeobecné němčiny nebo mají základní znalosti jazyka a chtějí ho dále rozvíjet. Každá lekce obsahuje prezentaci nových slovíček a gramatických jevů a jejich procvičení pomocí aktivit, které rozvíjejí všechny základní dovednosti, tzn. mluvení, čtení, poslech a psaní. Učebnice se podrobněji věnuje tématům jako zaměstnání a rodina; bydlení; cestování; nakupování; prohlídka města; kultura; sport a fitness; zdraví a nemoc; pracovní život; v restauraci; portrét firmy; výživa; ve druhém díle učení cizích jazyků; pošta a telekomunikace; média; v hotelu; cestování a doprava; počasí a klima; kulturní akce; knihy a tisk; stát a správa; mobilita a doprava; vzdělání a povolání; práce v zahraničí.


Vstupní úroveň němčiny: A1

Menschen B1 - Hueber Verlag
Menschen B1

Menschen B1 je kurz všeobecné němčiny, který rozvíjí slovní zásobu a jazykové dovednosti na středně pokročilé úrovni. Je vhodný pro ty, kteří používají německý jazyk pro každodenní komunikaci a potřebují se v něm nadále zlepšovat. Učebnice obsahuje širokou škálu úkolů a aktivit, které jsou zaměřeny na témata jako přátelství; povolání a práce; bydlení; zákaznický servis; budoucnost; pozvánky; poradenství; nalezení vhodného zaměstnání; zdraví; zmařené příležitosti; šťastné chvíle; podniková oslava; ve druhém díle řeč, jazyk; další vzdělávání; ucházení se o místo; mládí a vzpomínky; životopis; politika a společnost; cestování; pravidla; koncerty a akce; dějiny; životní prostředí a klima; vize budoucnosti.


Vstupní úroveň němčiny: A2

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY 2023

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky! 


  • ceny již od 1700 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 200 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 10. 7. do 14. 7. 2023

JARNÍ JAZYKOVÉ KURZY 2023

Již nyní si můžete naplánovat jarní kurz němčiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3200 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/3600 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 200 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 6. 2. do 10. 2. 2023

AKCE A BONUSY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 20 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

deu-olomouc@email.cz

FACEBOOK

Oxford Bookshop